خبرنامه هفتگی ایمیلی برای مهندسین نرم‌افزار و مشارکت شما

خبرنامه SoftwareTalks یک خبرنامه ایمیلی هفتگی است که به صورت اپن‌سورس روی گیت‌هاب قرار داره و شما هم در محتوای ارسالی هفتگی که مرتبط با مباحث توسعه نرم‌افزاره می‌تونید مشارکت داشته باشید

در فضای وب فارسی جای یک خبرنامه ایمیلی که محتوای مرتبط با توسعه نرم‌افزار رو بین مشترکین منتشر کنه خالی بود. داستان اینه که خواندن مطالب و تماشای ویدئوهای مرتبط با کار بخشی از فعالیت روزانه ماست و در حین این وبگردی‌ها به مطالب جالب و مفیدی برخورد می‌کنیم. گاهی اون‌ها رو bookmark می‌کنیم تا بعداً بخونیم یا برای دیگر اعضای تیم بفرستیم.

خبرنامه SoftwareTalks

این خبرنامه در آدرس زیر قابل دسترسه و می‌تونید خیلی راحت عضوش بشین: https://newsletter.softwaretalks.ir

بعد از وارد کردن ایمیل، یک ایمیل تایید براتون میاد و باید روی لینکش کلیک کنید تا در لیست تایید شده خبرنامه قرار بگیرین. از اینجا به بعد، پنجشنبه هر هفته یک خبرنامه شامل چند لینک رو توی اینباکس خودتون خواهید داشت.

در گیت‌هاب issue بزنید و مشارکت کنید!

مشارکت کردن در تامین محتوای این خبرنامه خیلی راحته. کافیه یک issue جدید بزنید و اسم خودتون و عنوان و لینک و توضیح مطلبی که دوست دارین در خبرنامه ارسال بشه رو ثبت کنید.

از نوع «قالب مشارکت در تهیه محتوای خبرنامه» ثبت کنید تا مطلب شما برای قرار گرفتن در خبرنامه بررسی بشه

مطالبی که در قالب محتوای خبرنامه قرار می‌گیرند برچسب‌ می‌خورن و بعد در خبرنامه هفتگی برای مشترکین ارسال می‌شن. محتوای این خبرنامه با مشارکت عمومی بهتر و بهتر می‌شه بنابراین ضمن مشترک شدن در خبرنامه، این خبرنامه رو به دوستانتون معرفی کنین.

خبرنامه با حمایت سرویس ارسال ایمیل پاکت ارسال می‌شه و کد تخفیف مربوط به مشترکین هم در متن خبرنامه ارسال می‌شه که تا پایان مارس ۲۰۲۱ قابل استفاده است

منتظر شما و نظراتتون هستیم :)