جادی را برای «گیت‌هاب استارز» کاندیدا کنید

برای قدردانی از آموزش‌ها و تلاش همه این سال‌ها، جادی رو برای برنامه «گیت‌هاب استارز» کاندیدا کنید.

گیت‌هاب برنامه‌ای داره به نام GitHub Stars که در اون برنامه‌نویس‌های تاثیرگذار سراسر دنیا رو معرفی می‌کنه. هر کسی می‌تونه تا ۳ نفر رو کاندیدای ستاره شدن کنه. اگر خواستید جادی رو کاندیدا کنید دقت کنید که نام کاربری جادی در گیت‌هاب @jadijadi است.

GitHub Stars: inspire, educate & influence developer communities
GitHub Stars are experts and technical leaders who passionately share their knowledge, online and in-person, with communities in which they live and work.

جادی سال‌هاست در حال آموزش و تولید محتوا در قالب وبلاگ و پادکست برای ماست. من لیست ستاره‌های گیت‌هاب رو دیدم. از ایران کسی تا به حال در این لیست قرار نگرفته. من جادی رو شایسته ستاره شدن می‌دونم. هر چند خودش نیست که اگر قبول بشه بخواد پروفایلش رو کامل کنه.

برای معرفی کاندیدا از این لینک استفاده کنید. می‌تونید اگر برنامه‌نویس ایرانی دیگری رو هم برای ستاره شدن مناسب می‌دونید معرفی کنید. در بین ستاره‌های معرفی شده فعلی افراد غیرانگلیسی زبان (با مشارکت‌هایی به زبان غیرانگلیسی) هم دیدم. نمی‌دونم جادی پذیرفته بشه یا نه و در صورت پذیرفته شدن هم «جایزه»ای در کار نیست اما در هر حال وظیفه خودم می‌دونم به هر شکل ممکن از تلاش‌های همه این سال‌های جادی تقدیر کنم.

معرفی کاندیدا کمتر از یک دقیقه زمان می‌بره. تنها اکانت کاندیدا در گیت‌هاب و یک توضیح کوتاه درباره دلیل کاندیدا کردنش کافیه

اپیزود جمعی رادیو گیک

مدتی پیش در توییتر (توییت رو مجبور شدم حذف کنم) و چند روز پیش در پست وبلاگی مجدد پیشنهاد دادم که یک اپیزود گروهی برای رادیو گیک ساخته بشه. متاسفانه من به دلایلی نمی‌تونم در تولیدش نقش داشته باشم. امیدوارم جادی و تلاش‌هاش رو فراموش نکنیم. خودش زودتر آزاد بشه و بیاد و قدردانی شما رو ببینه.

برای جادی
جادی هنوز اونجاست و من عجیب‌ترین استیصال دوران زندگی‌ام رو تجربه می‌کنم